149 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
26 kwietnia 2007 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 500 zł
91

Cena wylicytowana: 4 500 zł

pastel/papier, 63 x 44,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: 'K. Stabrowski (…. ) 1907' oraz na odwrocie