149 Aukcja Dzieł Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (41)

Alicja Hohermann
Paryżanka z córeczką, 1932 r.
gwasz/papier, 48,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Stanisław Sawiczewski
Portret kobiety, 1915 r.
kredka/papier, 23,5 x 18 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Jan Bąkowski
"Główka" (Dziewczyna ze słonecznikami)
pastel/papier, 66,5 x 48,5 cm
Cena wylicytowana: 29 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Wieża kościoła, 1939 r.
olej/płótno, 62 x 48 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
J. KONARSKI, XIX/XX w.
Napad wilków
olej/płótno, 37 x 55 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Aleksander Gierymski
Krowy na pastwisku
olej/tektura, 14 x 24 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Marian Mokwa
Plaża
akwarela/tektura, 25 x 33 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Bonaventura PEETERS, przypisywany (1614 - 1652)
Sztorm na morzu
olej/płótno, dublowane, 52 x 67,5 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Konstanty Mackiewicz
Widok na jezioro
olej/płótno, 66 x 81,5 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Julian Fałat
"Na przełęczy Kocierz" (Beskid Andrychowski)
akwarela/karton, 40 x 88 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Alfons Karpiński
"Róże"
olej/tektura, 34 x 49 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
"Fiorentina"
olej/płótno, 50,5 x 71 cm
Cena wylicytowana: 15 500 zł
Antoni SIESTRZEŃCEWICZ, XX w.
Kościół w Wilnie
akwarela/papier, 21,5 x 29,5 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
51
Marcin Samlicki
"Portret Heleny Białaczewskiej", 1922 r.
olej/tektura, 24 x 18,2 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
55
Władysław Jahl
Pejzaż górski z domkiem
olej/tektura, 24 x 33 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
66
Constantin Stoitzner
Nad mapą Australii
olej/deska, 24 x 30,5 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
71
Max Ohmayer
Przed oberżą
olej/płótno, 51 x 61 cm
Cena wylicytowana: 3 700 zł
72
Wilhelm Thelen
Kanał w Wenecji
olej/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 500 zł
78
Alfons Karpiński
"Róże żółte"
olej/tektura, 35,5 x 50 cm
Cena wylicytowana: 7 800 zł
82
Ignacy Mazurek
Pejzaż o zachodzie słońca, 1923 r.
olej/tektura, 32 x 39 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
88
Wojciech Gerson
Bobolice, 1852 r.
ołówek/papier, 27,5 x 43,3 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
89
Wojciech Gerson
Olkusz, 1853 r.
ołówek/papier, 27 x 43,5 cm
Cena wylicytowana: 5 300 zł
91
Kazimierz Stabrowski
Akt stojącej kobiety, 1907 r.
pastel/papier, 63 x 44,5 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
96
Bronisława Rychter - Janowska
Przed dworkiem
olej/tektura, 17,5 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
98
Aleksander Augustynowicz
Widok z Zakopanego, 1924 r.
akwarela/papier, 40 x 60 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
99
Michał Gorstkin Wywiórski
Barki na Sprewie w Berlinie
węgiel/papier, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł