143 Aukcja Dzieł Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (35)

Wojciech Gerson
Krakowiak, 1857 r.
akwarela/papier, 21 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Henryk Rodakowski
Szkice postaci w strojach historycznych
akwarela, ołówek/papier, 22 x 13 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 100 zł
Jan Matejko
Szkic kompozycji historycznej
ołówek/papier, 22 x 26 cm (w Świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 2 700 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Autoportret z muzami, 1925 r
akwarela/karton, 60 x 70 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
"Sorrentyjska winnica"
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Wojciech Kossak
Polowanie, 1942 r.
olej/płótno, 70 x 111 cm
Cena wylicytowana: 27 000 zł
Teodor Grott
Anemony w wazonie, 1911 r.
akwarela/papier, 67 x 86 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Zdzisław Przebindowski
Martwa natura z kobietą w tle
olej/tektura, 55 x 46 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Adolf van der Venne
"Kotlarz na Puszcie"
olej/płótno, 68 x 90 cm
Cena wylicytowana: 27 000 zł
Wilson Hepple
Spotkanie na drodze, 1905 r.
olej/płótno, 51 x 77 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Władysław Podkowiński
Klomby w ogrodzie, 1894 r.
olej/sklejka, 21 x 32 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 64 000 zł
Włodzimierz Nałęcz
"Łany nad brzegiem morza", 1927 r.
olej/płótno, 38 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Wojciech Kossak
Spłoszony koń
olej/płyta, 51 x 38 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Wojciech Kossak
Ułan przy koniu, 1924 r.
olej/płótno, 83 x 66 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Jan Erazm Kotowski
Odpoczynek ułanów, 1914 r.
olej/płótno, 51,5 x 122 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
53
Ludwig Dill
Łodzie rybackie w lagunie po deszczu
olej/płótno, 97 x 147 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
61
Peter TORCKLER
XVIII w.
drewno, wysokość: 60 cm, szerokość: 38 cm, głębokość: 23 cm
Cena wylicytowana: 47 000 zł
70
Warszawa, projekt Jan Łopieński
brąz, wysokość: 14,5 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
71
Fryderyk Pautsch
Ogródek
olej/płótno, 65 x 92 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
80
Stanisław Noakowski
Szkic kościoła, 1923 r.
tusz, akwarela/tektura, 37,5 x 30 cm
Cena wylicytowana: 2 700 zł
82
Michał Stańko
Pieta, 1945 r.
ołówek/papier, 60 x 51 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
84
Anders ANDERSEN LUNDBY
Pejzaż z zabudowaniami
olej/płótno, 27 x 33 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
93
Eugenij Aleksandrović LANSERE
1848 - 1886
odlew żeliwny, wysokość: 55 cm
Cena wylicytowana: 8 600 zł
98
Gustave de Breanski
Barki
olej/płótno, 40 x 61 cm
Cena wylicytowana: 7 900 zł
104
Zefiryn Ćwikliński
Zielony staw
olej/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
108
Szymon Müller
Martwa natura z zielonym wazonem
akwarela/papier, 30 x 38,5 cm (w świetle passe partout)
Cena wylicytowana: 1 500 zł
110
Szymon Müller
Martwa natura z dzbanem
akwarela/papier, 34 x 44,5 cm (w świetle passe partout)
Cena wylicytowana: 1 500 zł
112
Stefan Suberlak
"Pejzaż z Sandomierza"
olej/płótno, 75 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
116
Kazimierz Ostrowski
Obłęd
olej/sklejka, 44 x 72 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 800 zł
128
Kazimierz Klimaszewski
Para solniczek
srebro, pr. '12', waga: 205 g
Cena wylicytowana: 3 200 zł