Bliżej do sztuki: Lato w mieście. Oprowadzanie z artystką

29 czerwca 2023

Bliżej do sztuki: Lato w mieście. Oprowadzanie z artystką

Termin: 8 lipca 2023 godz. 13:00

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na oprowadzanie autorskie po wystawie Magdaleny Jędrzejczyk. Wernisaż odbędzie się 8 lipca o godzinie 13:00. Podczas wystawy w DESA Unicum prezentujemy 10 najnowszych dzieł artystki.

 

Magdalena Jędrzejczyk ukończyła studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom, który zdobyła na ASP w Warszawie, został odznaczony wyróżnieniem i zaprezentowany podczas wystawy "Coming out" w 2014 roku wśród najlepszych prac absolwentów. W 2021 roku artystka obroniła doktorat również na rodzimej uczelni. Magdalena Jędrzejczyk posiada bardzo rozpoznawalny styl. Tworzy obrazy o czystych barwach i wyraźnym konturze. W swoich dziełach porusza tematykę przewrotnej sielskości wsi oraz codzienności Warszawy.

 

Wystawa prac Magdaleny Jędrzejczyk potrwa od 7 do 14 lipca. Wszystkie dzieła dostępne będą dla Państwa w DESA Unicum w Warszawie przy ulicy Pięknej 1A.

 

Jest to trzecia odsłona niezwykłego projektu, który poświęcony jest sztuce najnowszej - "Bliżej do Sztuki", w ramach którego prezentujemy twórczość młodych artystów.

Szczegóły