8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska już dziś!

21 października 2020

8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska już dziś!

Jest nam bardzo miło poinformować, że dziś odbędzie się kolejna - 8 edycja Aukcji Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor. Wydarzenie to ma na celu zebranie funduszy i zarazem wsparcie ciężko chorych dzieci. DESA Unicum zaangażowana w pomoc potrzebującym, weźmie udział w wydarzeniu, a prowadzącym aukcję będzie prezes naszego domu aukcyjnego - Juliusz Windorbski. 

 

Aneta Grzeszykowska i Jan Smaga, "Archiwum Prywatne (Pawilon polski na Biennale w Wenecji)", 2012

Fundacja Bátor Tábor wdrożyła przełomowy, eksperymentalny program dla dzieci cierpiących na ciężkie choroby przewlekłe, realizowany w terapeutycznym obozie rekreacyjnym w pobliżu Budapesztu. W celu stworzenia stałej bazy do przeprowadzania działań i zbierania funduszy powstał oddział Fundacji w Polsce. Dzieci w wieku od 7 do 18 lat uczestniczą w obozach bezpłatnie, nie mniej, rzeczywisty koszt wyjazdu jednego uczestnika wynosi 2500 euro.

Aneta Grzeszykowska, "Negative Make Up, pink" - dyptyk, 2016

Mamy nadzieję, że wylicytowane obiekty zajmą szczególne miejsca w Państwa kolekcjach. Ich wartość, niezależnie od finalnej kwoty, z pewnością będzie bezcenna. Wszystkie prace pójdą pod młotek w siedzibie na ul. Piękna 1A.
Zapraszamy do licytacji telefonicznych, online i przez aplikację mobilną.

Katalog aukcji