Works on Paper Auction (results)
18 December 2014 7 PM CET

Edmund Ludwik Bartlomiejczyk (1885 - 1950)
Góral prowadzący konia, 1932
Hammer price: 1,300 PLN
LOT number
80
Góral prowadzący konia, 1932

Hammer price: 1,300 PLN

drzeworyt barwny/papier, 25 x 19 cm
sygnowany i
datowany u dołu ołówkiem: '1932. Edmund Bartłomiejczyk'

estymacja: 1 400 - 1
800