Fine Art Auction (results)
14 March 2013 7 PM CET

Hammer price: 10,000 PLN
LOT number
44

Hammer price: 10,000 PLN

tempera/płótno naklejone na deskę, 85 x 101 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'gmerk autorski | Teresa | Roszkowska | 1933' ODWROCIE: dwie naklejki wystawoweWYSTAWIANY: wystawa w Instytucie Propagandy Sztuki oraz w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie w 1933 r.      Estymacja: 14 000 - 18 000