Fine Art Auction (results)
9 October 2008 7 PM CET

Henryk Epstein (1891 - 1944)
Na przystani, 1930 r.
Hammer price: 36,000 PLN
LOT number
74
Henryk Epstein (1891 - 1944)
Na przystani, 1930 r.

Hammer price: 36,000 PLN

oil/canvas, 39 x 46 cm
sygnowany i datowany p. d.: 'H. Epstein | 1930'