Fine Art Auction

Auction date:
Auction location:

The list of items auctioned (60)

Author
Object type
Technique
Sorting
Leon Kazimierz Antoni Chwistek
Akt
ink on paper, 17 x 19,6 cm
Hammer price: 15,000 PLN
Kobiety
ink on paper, 16 x 20,5 cm
Hammer price: 13,000 PLN
Bruno Schulz
Zaczarowane miasto II
cliché - verre/papier, 20,5 x 24,5 cm
Hammer price: 55,000 PLN
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Dziewczynka, po 1940 r.
oil on canvas, 61,5 x 46 cm
Hammer price: 44,000 PLN
Alicja Hohermann
Tancerka z kabaretu, 1935 r.
gouache on paper, 34 x 20 cm (w świetle oprawy)
Hammer price: 36,000 PLN
Teodor Axentowicz
Kobieta z dzbanem (Smutek), ok. 1904 r.
pastel, akwarela/papier, 96,5 x 66 cm (w świetle oprawy)
Hammer price: 115,000 PLN
Leon Wyczolkowski
"Róże", 1903 lub 1907 r.
pastel/tektura, 82,5 x 53 cm
Hammer price: 72,000 PLN
Jerzy Nowosielski
Porwanie Europy, 1976 r.
oil/canvas, 70 x 100 cm
Hammer price: 255,000 PLN
Judyta Sobel
Martwa natura z konikiem, 1955 r.
oil on canvas, 75 x 90 cm
Hammer price: 38,000 PLN
Leopold Levy
Pejzaż miejski
olej/sklejka, 44 x 53 cm
Hammer price: 21,000 PLN
Jan Stanislawski
Wisła pod Tyńcem
oil/paperboard, 22,5 x 17 cm
Hammer price: 76,000 PLN
Jerzy Nowosielski
"Dziwne zjawisko w górach", 1966 r.
oil/canvas, 78 x 58 cm
Hammer price: 120,000 PLN
Jerzy Nowosielski
Kobieta i miasto, 1970 - 1971 r.
oil/canvas, 80 x 100 cm
Hammer price: 190,000 PLN
Zygmunt Jozef Menkes
Pejzaż z Prowansji, ok. 1927 r.
oil on canvas, 38 x 61 cm
Hammer price: 100,000 PLN
Wojciech Weiss
"Kalwaria", 1907 r.
oil/paperboard, 27 x 39 cm (w świetle oprawy)
Hammer price: 24,000 PLN
Stanislaw Wyspianski
Portret Panny Sternbachówny (Dziewczynka), 1904 r.
pastel on paper, 45 x 61 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 660,000 PLN
Eugeniusz Eibisch
Kwiaty
oil/canvas, 54,5 x 47 cm
Hammer price: 38,000 PLN
Wojciech Weiss
Kobieta w japońskim
oil/canvas, 70 x 50 cm
Hammer price: 60,000 PLN
Jan Stanislawski
Pejzaż ze stawem i wioską, ok. 1900 r.
oil/paperboard, 23,7 x 32,5 cm
Hammer price: 70,000 PLN
Jacek Malczewski
"Młodość", 1916 r.
oil/paperboard, 146,5 x 98,5 cm
Hammer price: 455,000 PLN
Jerzy Mierzejewski
"Poranek w górach", 1967 r.
oil/canvas, 60 x 80 cm
Hammer price: 21,000 PLN
Boleslaw Biegas
"Na powietrzu", ok. 1918 r.
olej/deska, 60 x 46 cm
Hammer price: 85,000 PLN
Jerzy Nowosielski
Akt z czerwoną umywalką [1975 r.]
oil/canvas, 120 x 80 cm
Hammer price: 155,000 PLN