Aukcja charytatywna Kolekcji mBanku dla WOŚP (wyniki)
12 stycznia 2020 godz. 18:00

Cena wylicytowana: 2,600 PLN
LOT number
216

Cena wylicytowana: 2,600 PLN

olej/płótno, 46 x 61 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'PŁącki '96'
ID: 80905