2nd Polish Poster Auction (results)
9 June 2011 7 PM CET

Stefan Osiecki, Jerzy Skolimowski
ZAKOPANE. KASPROWY, 1935 R.
Hammer price: 14,000 PLN
LOT number
ZAKOPANE. KASPROWY, 1935 R.

Hammer price: 14,000 PLN

litografia/papier, 100 x 70 cm
sygn.
p.d.: 'Osiecki 35 Skolimowski'