2nd Polish Poster Auction (results)
9 June 2011 7 PM CET

Andrzej Stypiński, Jerzy Skolimowski
MISTRZOSTWA SZERMIERCZE EUROPY, 1933 R.
Hammer price: 14,000 PLN
LOT number

Hammer price: 14,000 PLN

litografia/papier, 100 x 70,5 cm
sygn.
p.d.: 'A.Stypiński J.Skolimowski. 33'