140th Varia Auction (results)
20 October 2005 7 PM CET

Zegar, 1 poł. XX w.
Zegar, 1 poł. XX w.
Hammer price: 800 PLN
LOT number
Zegar, 1 poł. XX w.
Zegar, 1 poł. XX w.

Hammer price: 800 PLN

wood, wys.: 16,3 cm
sygnowany na tarczy: 'A. MODRO | Warszawa'