140th Varia Auction (results)
20 October 2005 7 PM CET

Hammer price: 500 PLN
LOT number

Hammer price: 500 PLN

akwaforta/papier, 14 x 9,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: 'Włodzimierz Nałęcz | 1953' oraz dedykacja: 'Szanownemu p. K. Elwertowskiemu na pamiątkę wspólnej | pracy nad młodzieżą polskąw ciężkich latach wojny - /w |  (?) 1915 - 1917/ - od autora.'; 'Wacław Dunin Wąsowicz - pierwszy kaper | polski - strzeże brzegów Helu'