140th Varia Auction (results)
20 October 2005 7 PM CET

Hammer price: 11,000 PLN
LOT number
116

Hammer price: 11,000 PLN

oil on board, 30 x 30 cm
sygnowany l. d.: 'DG 1678/94'; na odwrocie papierowa naklejka: 'DUDA GRACZ | Paderewskiego 42B/31 Katowice | Obraz 1678 /wieś Jaworki | - Mostek jaśnie panienki | technika olej | wymiary 30 x 30 cm | sygn. Duda Gracz /DG/ | rok 1994 /nr katal. Autor. 1678 | uwagi 1 werniks'