140th Varia Auction (results)
20 October 2005 7 PM CET

Zbigniew Gostwicki (1906 - 2003)
Martwa natura z portretem, 1935 r.
Hammer price: 8,000 PLN
LOT number
115

Hammer price: 8,000 PLN

oil on canvas, 68 x 40 cm
sygnowany i datowany u dołu: 'Gostwicki | 1935'