140th Varia Auction

Auction date:
Auction location:

The list of items auctioned (91)

Author
Object type
Technique
Sorting
Popiersie Józefa Piłsudskiego, 1928 r.
bronze, dł.: 33,5 cm
Hammer price: 800 PLN
Młoda Rzymianka
Portret Tadeusza Kościuszki
oil/canvas, 25 x 21 cm
Hammer price: 1,300 PLN
Zegar, 1 poł. XX w.
Zegar, 1 poł. XX w.
wood, wys.: 16,3 cm
Hammer price: 800 PLN
Kawiornica, poł. XX w.
Niemcy
silver, pr. '835', kryształ, wys.: 15 cm
Hammer price: 1,800 PLN
Karafka z korkiem, 1 poł. XX w.
glass, wys.: 20,5 cm
Hammer price: 200 PLN
John M. DUCKER
Łodzie
oil/canvas, 52 x 70 cm
Hammer price: 3,000 PLN
Wlodzimierz Nalecz
Żaglowiec, 1933 r.
akwaforta/papier, 14 x 9,5 cm
Hammer price: 500 PLN
Dzwonek okrętowy, XX w.
brass, dł.: 18,5 cm
Hammer price: 500 PLN
Ludwik Maciag
Zaprzęg sześciokonny
oil/board, 60 x 30 cm
Hammer price: 2,000 PLN
48
Talerz, 1 poł. XX w.
Miśnia
porcelain, śr.: 27 cm
Hammer price: 450 PLN
51
Talerz, 1 poł. XX w.
Miśnia
porcelain, śr.: 23,3 cm
Hammer price: 180 PLN
59
Waza z pokrywą, 1 poł. XX w.
Miśnia
porcelain, wys.: 38 cm
Hammer price: 1,600 PLN
74
Brosza, XX w.
metal, śr.: 4,4 cm
Hammer price: 2,400 PLN
79
Broszka, XX w.
metal, okrągła
Hammer price: 1,900 PLN
81
Brosza, XIX w.
metal, śr.: 3,8 cm
Hammer price: 2,100 PLN
82
Broszka, XX w.
metal, dł.: 5 cm
Hammer price: 1,750 PLN
83
Naszyjnik, pocz. XX w
silver, złocone, dł.: 39, 5 cm
Hammer price: 900 PLN
84
Krzyżyk, XX w.
metal, dł.: 7,7 cm
Hammer price: 1,900 PLN
87
Para kolczyków, XX w.
metal, granaty
Hammer price: 1,100 PLN
88
Para kolczyków, XX w.
silver, waga: 3 g
Hammer price: 1,100 PLN
89
Samowar, XVIII/XIX w.
Samowar, XVIII/XIX w.
miedź, wys.: 36 cm
Hammer price: 2,500 PLN
93
Świecznik, XVIII w.
wood, złocone, wys.: 49 cm
Hammer price: 1,800 PLN
98
Młoda Rzymianka
Portret królowej
oil/canvas, 106 x 129 cm
Hammer price: 3,600 PLN
114
Erna Rosenstein
"Ziemia niczyja", 1964 r.
oil on board, 30 x 39,2 cm
Hammer price: 7,500 PLN
115
Zbigniew Gostwicki
Martwa natura z portretem, 1935 r.
oil on canvas, 68 x 40 cm
Hammer price: 8,000 PLN
116
Jerzy DUDA - GRACZ
"Mostek jaśnie panienki", 1994 r.
oil on board, 30 x 30 cm
Hammer price: 11,000 PLN
120
Roman Opalka
"Żagiel"
linocut/paper, 75 x 56,5 cm
Hammer price: 1,400 PLN