137th Fine Art Auction (results)
10 February 2005 7 PM CET

Marian Mokwa (1889 - 1987)
Łódź na pełnym morzu
Hammer price: 9,000 PLN
LOT number
Marian Mokwa (1889 - 1987)
Łódź na pełnym morzu

Hammer price: 9,000 PLN

olej/deska, 68 x 99,5 cm
sygnowany l. d.: 'Mokwa'