135th Fine Art Auction (results)
4 November 2004 7 PM CET

Waclaw Pawliszak (1866 - 1905)
Portret Wandy Piekońskiej, 1897 r.
Hammer price: 4,000 PLN
LOT number

Hammer price: 4,000 PLN

oil/canvas, 33,5 x 25,5 cm
sygnatura wyryta w mokrej farbie p. d.: 'Pani Wandzie | Piekońskiej | W. Pawliszak | 2.V. 7'