134th Varia Auction

Auction date:
Auction location:

The list of items auctioned (34)

Author
Object type
Technique
Sorting
Kazimierz Kopestyński
"Sancho Pancha"
akwaforta/papier, 17,5 x 13,5
Hammer price: 100 PLN
Johann Georg Willer (Will)
Rycerz w oberży, 1753 r.
akwaforta/papier, 17,5 x 13 cm
Hammer price: 150 PLN
Spotkanie w Stralsundzie w 1813 r.
Figurka 'Żubr'
miedzioryt/papier, 26 x 16 cm
Hammer price: 150 PLN
Święta Rodzina (wg obrazu Annibale Caracci)
Figurka 'Żubr'
litografia/papier, 21,6 x 20,5 cm
Hammer price: 100 PLN
Aleksander Sołtan
Kamieniczki przy schodkach, 1966 r.
litografia/papier, 42 x 33 cm
Hammer price: 150 PLN
Aleksander Sołtan
Widok na pałac w Łazienkach, 1962 r.
litografia/papier, 37 x 26 cm
Hammer price: 120 PLN
Aleksander Sołtan
Miejski zaułek, 1966 r.
litografia/papier, 35 x 25 cm
Hammer price: 120 PLN
49
Portret Erica Dahlberga
Figurka 'Żubr'
miedzioryt/papier, 31 x 16 cm
Hammer price: 200 PLN
54
Paulus Pontius
Portret króla Gustawa Adolfa
miedzioryt/papier, 24,5 x 17,5 cm
Hammer price: 350 PLN
55
Willem J. Delff
Portret Ludwika Joachima Camerariusa, 1629 r.
miedzioryt/papier, 25,2 x 17 cm
Hammer price: 300 PLN
61
Aleksander Sołtan
Ruiny w parku, 1960 r.
litografia/papier, 44 x 30 cm
Hammer price: 150 PLN
68
Roland Topor
Kobieta w walizce i pieski
litografia/papier, 37,5 x 55, 8 cm
Hammer price: 1,700 PLN
74
Tadeusz Żaczek
Słoń na wybiegu, 1955 r.
akwaforta/papier, 20 x 29,5 cm
Hammer price: 100 PLN
91
Irena WEISSOWA - ANERI
Pejzaż śródziemnomorski z mnichem
akwarela, gwasz/karton, 12,5 x 29 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 700 PLN
95
Ivan Nilson
Stare drzewa, 1925 r.
litografia/papier, 22,5 x 29 cm
Hammer price: 100 PLN
100
Eugeniusz Dzierzencki
Łódź przy brzegu
oil on canvas, 50 x 68,5 cm
Hammer price: 2,900 PLN
114
Wincenty Wodzinowski
Leśne ostępy, 1937 r.
oil/paperboard, 33 x 48 cm
Hammer price: 3,000 PLN
118
Figurka 'Żubr'
Polowanie na lisa
oil/canvas, dublowane, 50 x 70 cm
Hammer price: 900 PLN
131
Figurka 'Żubr'
Matka Boska z Dzieciątkiem
oil/canvas, 65 x 47,5 cm
Hammer price: 700 PLN
136
Autor nieropzpoznany
Toaleta damy
oil/board, 40,5 x 30,5 cm
Hammer price: 1,500 PLN
148
Małgorzata Szołtysiak
"Sea dog"
oil/canvas, 120 x 100 cm
Hammer price: 500 PLN
183
Figurka Kota, lata 60 - te XX w.
Ćmielów
porcelain, długość: 30,5 cm
Hammer price: 420 PLN
198
Dzbanek z pokrywą, XX w.
ceramics, wysokość: 21,5 cm
Hammer price: 100 PLN
211
Kufel, XIX w.
Kufel, XIX w.
metal, cyna, wysokość: 16 cm
Hammer price: 400 PLN
231
Podstawka na pióra, 1 połowa XX w.
brass, długość: 23 cm
Hammer price: 160 PLN
240
Łopatka do ciast, początek XX w.
silver, pr. '84', waga: 149 g, długość: 8,5 cm
Hammer price: 620 PLN
271
Zegar ścienny tzw. cartel, XX w.
wood, wysokość: 57 cm
Hammer price: 1,200 PLN