132nd Fine Art Auction

Auction date:
Auction location:

The list of items auctioned (21)

Author
Object type
Technique
Sorting
Tadeusz Pruszkowski
Portret, 1921 r.
oil/canvas, 69 x 68 cm
Hammer price: 31,000 PLN
Leonard Winterowski
Zaprzęg zimą, 1924 r.
oil/paperboard, 32,5 x 48 cm
Hammer price: 1,800 PLN
Julian Falat
"Polesie"
watercolour on paper, 21 x 54 cm
Hammer price: 20,500 PLN
Edward Okun
Taras w Sorrento, 1914 r.
oil/board, 19,5 x 24 cm
Hammer price: 16,500 PLN
Iwan Trusz
Łodzie
oil/paperboard, 19 x 32 cm
Hammer price: 5,000 PLN
49
Jozef Guranowski
Pejzaż z drogą, 1904 r.
oil/canvas, 55,5 x 83 cm
Hammer price: 6,000 PLN
51
Stanislaw Gorski
Portret góralki
pastel/paper, 36 x 27 cm
Hammer price: 2,200 PLN
52
Antoni Waśkowski
Portret kobiety
pastel on paper, 50 x 34 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 3,100 PLN
55
Malarz nieznany
Portret młodego mężczyzny
oil/board, 10 x 8 cm (owal)
Hammer price: 6,000 PLN
73
Jan Lebenstein
Akt, 1966 r.
litografia/papier, 41 x 28,7 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 3,100 PLN
82
Nicolaes VISSCHER II
Mapa Ziem Rzeczpospolitej, około 1700 r.
miedzioryt/papier, 42 x 55,5 cm
Hammer price: 3,600 PLN
85
Conrad Tobias LOTTER
MAPA POLSKI, po 1772 r.
miedzioryt/papier, 48 x 57,6 cm
Hammer price: 2,500 PLN
88
Ikona
Madonna z Dzieciątkiem, XIX w.
oil/canvas, naklejone na deskę, 71 x 58 cm
Hammer price: 64,000 PLN
93
Londyn
bronze, złocony, wysokość: 43 cm, szerokość: 35,5 cm, głębokość: 21 cm
Hammer price: 9,100 PLN
94
Paryż, około 1870 r.
bronze, złocony, wysokość: 49 cm, szerokość: 35,5 cm, głębokość: 21 cm
Hammer price: 8,000 PLN
98
Stanisław Jackowski
1887 - 1951
bronze, na marmurowej podstawie, wysokość: 67 cm, podstawa: 22 x 22 cm
Hammer price: 17,000 PLN
100
wood, wysokość: 28 cm, podstawa: 13 x 15 cm
Hammer price: 2,300 PLN
101
Jadwiga Bohdanowicz
? - 1943
bronze, marble, wysokość: 34,5 cm, podstawa: 15 x 9 cm
Hammer price: 3,100 PLN
117
Austro - Węgry, XIX w.
złoto, masa: 2,64 g
Hammer price: 3,000 PLN
122
złoto, pr 14K-0,585, masa brutto: 33,21 g
Hammer price: 3,700 PLN