130th Varia Auction (results)
24 January 2004 7 PM CET

Hammer price: 200 PLN
LOT number

Hammer price: 200 PLN

litografia/papier, 41,5 x 58,5 cm
sygn. na kamieniu, p. d.: "KF"grafika pochodzi z Teki Melpomeny