130th Varia Auction

Auction date:
Auction location:

The list of items auctioned (142)

Author
Object type
Technique
Sorting
Franz Ludwig Gussefeld
Mapa Prus Zachodnich, 1775 r.
miedzioryt/papier, 57,5 x 45 cm
Hammer price: 1,700 PLN
Erik J. Dalhbergh
Miasto Gniew nad Wisłą, 1655 r.
miedzioryt/papier, 24,5 x 31 cm
Hammer price: 550 PLN
Erik J. Dalhbergh
Norwegia, mapa Dronheem, 1658 r.
Hammer price: 300 PLN
Leon Wyczolkowski
Chrystus na krzyżu
coloured lithography on paper, 61,5 x 44,5 cm
Hammer price: 1,100 PLN
Moda paryska, 2 poł. XIX w.
coloured lithograph on paper, 26,5 x 18,5 cm
Hammer price: 50 PLN
Według Konrada Kiesel'a (1842 - 1921) - Duet
heliograwiura/papier, 33 x 37 cm
Hammer price: 250 PLN
Moda paryska, 1859 r.
coloured lithograph on paper, 27,5 x 18,5 cm
Hammer price: 50 PLN
Karol Frycz
Siostry bliźnie
litografia/papier, 34,5 x 55,5 cm
Hammer price: 200 PLN
Karol Frycz
Lichocki, Bartosz, Kościuszko, Nicefor
litografia/papier, 40 x 57,5 cm
Hammer price: 200 PLN
Karol Frycz
Wesele Figara
litografia/papier, 41,5 x 58,5 cm
Hammer price: 200 PLN
Adolphe Rouargue
Plac Zamkowy w Warszawie
staloryt kolorwany, 16 x 23 cm
Hammer price: 410 PLN
Zamek książęcy w Wołyniu
Figurka 'Żubr'
staloryt kolorowany, 15 x 23 cm
Hammer price: 130 PLN
Zakończenie karnawału w Krakowie, koniec XIX w.
druk/papier, 23 x 31 cm
Hammer price: 80 PLN
Wladyslaw Skoczylas
Kazimierz
drzeworyt/sklejka, 23 x 28 cm
Hammer price: 160 PLN
Czesław Borowczyk
Kościół drewniany
drzeworyt barwny/papier, 16 x 10 cm
Hammer price: 270 PLN
Leon Wyczolkowski
Ratusz w Poznaniu, 1933 r.
coloured lithograph on paper, 36,5 x 25,5 cm
Hammer price: 500 PLN
49
Mieczysław Majewski
Pocałunek, 1972 r.
akwaforta/papier, 16,5 x 9,5 cm
Hammer price: 300 PLN
51
L. Loyd
Rodzina łosi, 1988 r.
coloured lithograph on paper, 32 x 24,5 cm
Hammer price: 120 PLN
54
Józef Podkulski
Sen nocy letniej, 1972 r.
litografia/papier, 46 x 61 cm
Hammer price: 100 PLN
55
Janusz Benedyktowicz
Wesoły pastuszek
linocut/paper, 26,5 x 34 cm
Hammer price: 140 PLN
60
Marian Puchalski
Królowa Jadwiga, 1943 r.
woodcut/paper, 11 x 8,5 cm
Hammer price: 140 PLN
65
Kościół
Figurka 'Żubr'
akwaforta/papier, 28 x 20 cm
Hammer price: 150 PLN
66
Ernest Barkemeyer
Ratusz, 1926 r.
akwaforta/papier, 36 x 30 cm
Hammer price: 160 PLN