129th Varia Auction (results)
13 December 2003 7 PM CET

Hammer price: 220 PLN
LOT number
126

Hammer price: 220 PLN

czarny flamaster, akwarela na papierze ze znakiem wodnym "Raffaello", 24 x 34 cm
sygn. flamastrem l. d.: "T.R.1967.AMALFI",nad sygnaturą gmerk artystki, na odwrocie niebieskim napis długopisem: "Na wystawę ZPAP 01/68 Amalfi No 88"