Art Outlet. Postwar and Contamporary (results)
2 July 2020 7 PM CET

Jan Pamula (b. 1944)
"Computer Series I", 2015
Hammer price: 13,000 PLN
LOT number
Jan Pamula (b. 1944)
"Computer Series I", 2015

Hammer price: 13,000 PLN

oil/canvas, 120 x 120 cm
signed and dated lower right: '2015 | JAN PAMUŁA'
signed, dated and described on the reverse: 'JAN PAMUŁA | SERIA KOMPUTEROWA I | 2015/1'
ID: 86709
Taxes and fees
- To this lot we apply 'artist's resale right' ('droit de suite') fee. Royalties are calculated using a sliding scale of percentages of the hammer price.
More information
„Znajdujemy się dzisiaj w momencie, w którym technologie cyfrowe w sztuce, zwłaszcza tzw. nowe media, przeobraziły twórczość artystyczną niemal całkowicie, a cyfrowy warsztat stał się czymś tak normalnym, jak wiele technik tradycyjnych w malarstwie, rzeźbie czy szczególnie w grafice, takich jak drzeworyt, akwaforta wraz z innymi technikami wklęsłodrukowymi, litografia, sitodruk czy techniki offsetowe”. – JAN PAMUŁA