4th Young Art Auction (results)

20 May 2010, 19:00
Return to catalogue

Katarzyna Najmrocka
(b. 1981)

Pieski, 2010 r.

olej/płótno, 73 x 92 cm

sygn. i  dat. p.d.: 'NK 2010'

sygn. i  dat. na odwrociu: 'Katarzyna Najmrocka | Pieski 2010'

Antropolog kultury. Obecnie w trakcie studiów  doktoranckich, bada prowincjonalizm. Interesuje się aberracją w kulturze. Zajmuje się grafiką, malarstwem i komiksem. Aktualnie pracuje nad projektem „Porno graphia”  niewyczerpane źródło inspiracji – małpy, świnie i erotyka znajdują oddźwięk w twórczości.

Hammer price: 1 300 PLN 316 EUR
more information
About Artist