4th Young Art Auction (results)

20 May 2010, 19:00
Return to catalogue

Tomasz Kolodziejczyk
(b. 1976)

Bez tytułu, 2001 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm

sygn., dat. i opisany na odwrociu

W latach 1997-2003 studiował na wydziale Malarstwa i Grafiki ASP w Gdańsku. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego w 2003 roku. Mieszka i pracuje w Gdańsku, zajmuje się malarstwem, rysunkiem i malarstwem ściennym. Stypendysta Ministra kultury 2001/2002.

Hammer price: 750 PLN 182 EUR