149th Fine Art Auction (results)

26 April 2007, 19:00
Return to catalogue
96

Bronisława Rychter - Janowska
(1868 Kraków - 1953 Kraków)

Przed dworkiem

olej/tektura, 17,5 x 25,5 cm

sygnowany l. d.: 'B. RYCHERT - JANOWSKA'
na odwrocie odręczna dedykacja: 'Wielmożny Panie Profesorze! | Po powrocie do Krakowa śpieszę złożyć Panu | profesorowi moje najgorętsze podziękowanie | za najżyczliwszą opiekę dla mego protegowanego | J. Ol(?) a polecając go nadal łaskawym wzglę - | dom pana Profesora łączę wyrazy wysokiego | podziękowania z jakim pozostaję | Bronisława Rychter - Janowska | 1930 r. Przepraszam za bilet, ale innego | nie mam w tej chwili pod ręką.'

Hammer price: 4 000 PLN 1 060 EUR