Charity Auction in Memoriam of Maciek Berbeka (results)

28 May 2014, 19:00
Return to catalogue

Grzegorz Radecki
(b. 1961)

Bez tytułu, 2010 r.

olej/płyta pilśniowa, 85 x 60 cm

na odwrociu opisany: 'Grzegorz RADECKI | olej 2010'

Hammer price: 600 PLN 144 EUR
more information
About Artist
Malarz i grafik urodzony w 1961 r. w Ostródzie. Od 1981 r. mieszka i pracuje w Trójmieście. Studia na Wydziale Malarstwa i Grafiki gdańskiej PWSSP w pracowniach prof. W.Łajminga i J.Zabłockiego. Dyplom uzyskał w 1986 r.. Stypendysta Ministra Kultury i Sztuki w 1987r. Od 1987 r. zatrudniony na Wydziale Archtektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku. Obecnie prowadzi pracownię malarstwa i rysunku w Międzywydziałowym Instytucie Nauk o Sztuce. Twórczo zajmuje się malarstwem sztalugowym i grafiką cyfrową. Uczestnik i laureat wielu wystaw i konkursów o zasięgu krajowym i międzynarodowym.