Charity Auction in Memoriam of Maciek Berbeka (results)

28 May 2014, 19:00
Return to catalogue

Zbigniew Gorlak
(b. 1955)

Z cyklu 'Moja martwa natura', Triangle, ed. 1998/2020

litografia/papier, 30 x 40 cm (w świetle oprawy)

u dołu sygnowana: 'Gorlak'

na odwrociu opisana: 'ZBIGNIEW GORLAK | "TRIANGLE" | z cyklu "Moja martwa natura" | litografia 1998/2020'

Hammer price: 600 PLN 144 EUR
more information
About Artist
Studia w PWSSP w Gdańsku. Dyplom w 1979 roku w Pracowni Malarstwa prof. W. Jackiewicza. Jest kierownikiem Pracowni Litografi. II stopień kwalifikacji uzyskał w 1999 roku - pracuje na stanowisku adiunkta. Jego prace prezentowane były na licznych wystawach indywidualnych oraz zbiorowych m.in. w Niemczech, Japonii, Szwecji, Turcji oraz we Włoszech.