Charity Auction in Memoriam of Maciek Berbeka (results)

28 May 2014, 19:00
Return to catalogue

Andrzej Dyakowski
(b. 1936)

Bez tytułu, 1969 r.

olej/płótno, 105 x 122 cm

sygnowany p.d.: 'DYAKOWSKI'

Hammer price: 2 000 PLN 480 EUR
more information
About Artist
Urodzony w Krakowie w 1936 roku. Studia w PWSSP w Gdańsku. Dyplom w 1969 roku w Pracowni Malarstwa prof. W. Jackiewicza. Jest kierownikiem Pracowni Malarstwa Ściennego i Witrażu. Tytuł profesora uzyskał w 1997 roku - pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego.