Charity Auction in Memoriam of Maciek Berbeka (results)

28 May 2014, 19:00
Return to catalogue

Andrzej Sramkiewicz
(b. 1951)

Bez tytułu

tusz/papier, 29 x 22 cm

sygnowany p.d.: 'Andrzej Śramkiewicz'

Hammer price: 600 PLN 144 EUR
more information
About Artist
W latach 1969-1974 studiował w PWSSP w Gdańsku. Dyplom uzyskał w pracowni prof. W. Jackiewicza. Od 1974 r. jest pracownikiem tejże uczelni. W 199 r. otrzymał tytuł profesora. Obecnie prowadzi pracownię malarstwa i rysunku w Międzywydziałowym Instytucie Nauk o Sztuce. Uprawia malarstwo i rysunek. Swoje prace wystawia w kraju i za granicą.