Charity Auction in Memoriam of Maciek Berbeka (results)

28 May 2014, 19:00
Return to catalogue

Krystyna Janiszewska

Dla Ewy, 2013 r.

grafika komputerowa/papier, 70 x 50 cm

sygnowany p.d.: 'dla Ewy > Kr. JANISZEWSKA' 2013 > W. FANGOR' 1956'

Hammer price: 10 000 PLN 2 399 EUR
more information
About Artist
1976 dyplom z grafiki u Witolda Janowskiego i Marka Freudenricha, PWWSP w Gdasku. Pracuje jako grafik - czynna zawodowo.