Charity Auction in Memoriam of Maciek Berbeka (results)

28 May 2014, 19:00
Return to catalogue

Barbara Stepniewska-Patzer

Lubię wrony

olej/płótno, 40 x 40 cm

sygnowany p.d.: 'B. Stępniewska-Patzer'

na odwrociu opisany: 'Barbara Stępniewska-Patzer | ''Lubię wrony" olej'

Hammer price: 900 PLN 216 EUR
more information
About Artist
Ukończyła PWSSP w Gdańsku. Dyplom obroniła w pracowni prof. S.Borysowskiego i w pracowni tkaniny prof. J. Wnukowej. Ma na swoim koncie wystawy indywidualne i udział w wystawach zbiorowych w Polsce, Finlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji i Japonii oraz nagrody i wyróżnienia w konkursach.