Old Master, 19th Century & Modern Art (results)

3 October 2013, 19:00
Return to catalogue
57

Jakub Zucker
(1900 - 1981)

"Port w Glocester"

olej/płótno, 66 x 87 cm

sygnowany p.d.: 'J.Zucker'
ODWROCIE: papierowa naklejka z opisem obrazu

Estymacja 25 000 - 35 000

Hammer price: 22 000 PLN 5 225 EUR