Works on Paper Auction

Results (103)

Author
Object type
Technique
Sorting
Julian Falat
Pejzaż z łódką - Osiek
watercolour/paper, 9,5 x 13,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 9,500 PLN
Leon Wyczolkowski
Dachy kamienic, 1916 r.
autolitografia/papier, 58,5 x 89,5 cm (w świetle oprawy)
Hammer price: 8,000 PLN
Stanisław Konarz - Konarzewski
Ludowe Boże Narodzenie, 1947 r.
gouache/paper, 38 x 39 cm
* Conditional sale: 2,200 PLN
Chaim Goldberg
Żydowskie wesele
coloured lithography on paper, 44,5 x 59 cm (w świetle passe - partout)
* Conditional sale: 1,300 PLN
Waclaw Borowski
Sielanka
litografia kolorowana/papier, 30,5 x 26 cm (w świetle passe - partout)
* Conditional sale: 2,000 PLN
Jan Matejko
Portret córki Beaty, 1870 r.
pencil/paper, 19 x 16 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 26,000 PLN
Jan Gotard
Głowa dziecka, ok. 1938 - 40 r.
crayon/paper, 22 x 16 cm
* Conditional sale: 4,500 PLN
Cyprian Kamil Norwid
"Billposter"
tusz/papier, 5 x 5,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 9,000 PLN
Jan Piotr Norblin de la Gourdaine
Autoportret z paletą, 1778 r.
akwaforta/papier, 16,5 x 11,5 cm
* Conditional sale: 2,600 PLN
Julian Falat
Pejzaż z myśliwym z Nieświeża
watercolour/paper, 73,5 x 134 cm
Hammer price: 48,000 PLN
Stanislaw Kamocki
Planty
watercolour/paper, 67 x 97 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 7,500 PLN
Jan Waclaw Zawadowski
Pejzaż ze wzgórzem z południa Francji, ok. 1930 r.
akwarela, ołówek/papier żeberkowy, 47 x 62 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 1,800 PLN
Mela Muter (Mutermilch Maria Melania)
Miasteczko francuskie
watercolour/paper, 34 x 48,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 19,000 PLN
Tamara Lempicka
Akt kobiety, ok. 1928 r.
pencil/paper, 25 x 18,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 37,000 PLN
Jakub Zucker
Chłopiec
sanguine/paper, 25 x 19,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 1,100 PLN
Nikifor Krynicki
Cerkiew (Krolowa)
akwarela, gwasz/tektura (pudełko od zapałek), 8,4 x 6 cm
Hammer price: 1,400 PLN
Nikifor Krynicki
Miasto Warszawa
watercolour/paper, akwarela, gwasz/tektura (pudełko od zapałek), 8 x 10,2 cm
Hammer price: 1,400 PLN
Nikifor Krynicki
Biskup na tle kościoła
akwarela, gwasz/papier, 12 x 9 cm
Hammer price: 1,000 PLN
Nikifor Krynicki
Chrystus zmartwychwstały
akwarela, gwasz/papier, 13,5 x 8,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 1,000 PLN
Nikifor Krynicki
Biskup pod baldachimem
olej/tektura, akwarela, gwasz/papier, 18,3 x 12,2 cm
* Conditional sale: 1,200 PLN
Nikifor Krynicki
Widok na Krynicę
akwarela, gwasz/papier, 23 x 32 cm
Hammer price: 3,200 PLN
Nikifor Krynicki
Widok miasteczka z kościołem
akwarela, gwasz/papier, 15,5 x 22 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 2,400 PLN
Nikifor Krynicki
Miasto
akwarela, gwasz/papier, 31 x 23 cm (w świetle passe partout)
* Conditional sale: 2,000 PLN
Nikifor Krynicki
Zabudowania
akwarela, gwasz/papier, 22 x 15,5 cm
* Conditional sale: 2,800 PLN
Jacek Mierzejewski
Pejzaż z drzewami
pencil/paper, 25,5 x 25,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 1,700 PLN
Bronislaw Jamontt
Pejzaż z drzewami
pencil/paper, 25 x 32,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 3,000 PLN
Jan Kaczmarkiewicz
Scena miłosna z jaskółkami, 1960 r.
tusz/papier, 14,5 x 19,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 1,000 PLN
Chłopi na drodze
Przy wozie, 1897 r.
litografia/papier, 24 x 33,5 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 2,000 PLN
Targ koński
Przy wozie, 1897 r.
Hammer price: 3,000 PLN
Rafal Malczewski
Pejzaż zimowy z chatą, 1954 r.
watercolour/paper, 44 x 63 cm (w świetle passe - partout)
Hammer price: 7,500 PLN