19 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4,200 PLN
LOT number

Cena wylicytowana: 4,200 PLN

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '1.05.15 | "PARASOL" | T. KRĘCICKI'
ID: 91267
„Chodzi o to, żeby sposób malowania obrazu był dostosowany do tego, co przedstawia. Albo na odwrót. O to właśnie chodzi. Nie wiem o co chodzi”. Tomasz Kręcicki