19 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3,200 PLN
LOT number

Cena wylicytowana: 3,200 PLN

olej/płótno, 19,5 x 19 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'T.KRĘCICKI | 2012'
ID: 91265
  • Tomasz Kręcicki, Wszystko, czym się nie zajmuję, Galeria Zderzak, Kraków,19.06-30.07.2015
„Raczej nie maluję o miłości. Ewentualnie o erotyce i to dość prostej. Wielkich tematów i stuprocentowej powagi unikam, wydaje mi się, że to pretensjonalne. Wolę namalować miód albo spodnie, albo płetwę rekina”. Tomasz Kręcicki