19 listopada 2020 godz. 19:00

Maurycy Gomulicki (ur. 1969, Warszawa)
#26, z serii: "Nightflight to Venus", 2017
Cena wylicytowana: 17,000 PLN
LOT number

Cena wylicytowana: 17,000 PLN

lambda/plexi, dibond, papier RC, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany, numerowany i opisany na odwrociu: ’NIGHTLIGHT TO VENUS #26 | 1/5 + 2AP | [sygnatura] | 2017’
ed. 1/5 + 2 a.p.
ID: 91828
  • Maurycy Gomulicki, Nightflight to Venus, Galeria LETO, Warszawa 06.05-17.06.2017
„W cyklu ‘Nightflight to Venus’ autor bardziej niż na akcesoriach intensyfikujących erotyczne doznania skupia się na kobiecym ciele, które przyobleczone w neonową bieliznę, kadrowane w nieoczywisty sposób kieruje nasze skojarzenia ku podmorskim światom”. AGNIESZKA SZEWCZYK