19 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 22,000 PLN
LOT number

Cena wylicytowana: 22,000 PLN

akryl/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ANNA SZPRYNGER | 2020'
ID: 91751
„Moje obrazy z ostatnich lat są zdecydowanie bardziej miękkie i oddające o wiele większe pole intuicji. Wydaje mi się, że teraz jeszcze trudniej będzie mnie spozycjonować, bo wyślizguję się z szufladki ‘abstrakcja geometryczna’, i jeszcze bardziej staję się odrębna”. Anna Szprynger