Aukcja charytatywna Kolekcji mBanku dla WOŚP (wyniki)
12 stycznia 2020 godz. 18:00

Paweł Łącki (ur. 1970)
Bez tytułu, 1995
Cena wylicytowana: 1,400 PLN
LOT number
217
Paweł Łącki (ur. 1970)
Bez tytułu, 1995

Cena wylicytowana: 1,400 PLN

olej/płótno, 46 x 61 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'PŁącki' 95'
ID: 80910
Stan zachowania
  • pofalowane płótno